Židle TIM

stolyuvod

Stohovatelné židle - Židle jsou vyrobeny z vybraného masivního bukového dřeva. Sedák a opěrák je vyroben z vícevrstvé bukové překližky. Alternativně je možno objednat židli s čalouněným sedákem dle vzorníku látek (na vyžádání). Židle jsou standardně dodávány s plastovými kluzáky, na požádání lze dodat kluzáky filcové (dle typu podlahové krytiny v interiéru). Konstrukce židlí umožňuje jejich stohování.

Židle s područkami - Židle stejné konstrukce jako stohovatelná židle, doplněná o područky z masivního bukového dřeva. Područky jsou nabízeny pouze pro židle do výšky sedáku 34 cm. Židle jsou standardně dodávány s plastovými kluzáky, na požádání lze dodat kluzáky filcové (dle typu podlahové krytiny).

Stohovatelné židle a židle s područkami jsou nabízeny v barvách dle vzorníku barev (00, 01, 02, 03, 04 ) s možností několika typů moření židlí (A, C). Povrchová úprava těchto židlí je provedena polomatným lakem.

Čalouněné židle - Židle TIM s čalouněným sedákem jsou standardně dodávány pouze pro židle výšky 42 a 46 cm. Kostra židle je vyrobena z vybraného masivního bukového dřeva. Sedák židle je čalouněný dekorační látkou v barevných odstínech 01 - modrá, 02 - červená, 03 - zelená, 06 - šedá. Židle jsou standardně dodávány s plastovými kluzáky, na požádání lze dodat kluzáky filcové (dle typu podlahové krytiny). 

Výsledky 1 - 10 z 10Zobrazit:     Produktů na stránku
Výsledky 1 - 10 z 10Zobrazit:     Produktů na stránku